Sevgili Öğrenciler,

Üniversite eğitiminiz tüm öğrenim döneminiz içindeki en önemli süreçtir. Çünkü almış olduğunuz akademik eğitim sizin geleceğinizi inşaa edecektir. Bu anlamda üniversitede geçirdiğiniz yıllar süresince hem akademik anlamda bilgi donanımına sahip olmak hem de kendinizi iş hayatına hazırlayacak gerekli bilgi, yetenek  ve beceriyle donatmak zorundasınız.

Bizim bölüm olarak hedefimiz sadece ulusal anlamda değil uluslararası arenada da rekabet edebilecek işletmeciler yetiştirmektir. Bu yüzden bölüm olarak eğitim dilimiz İngilizcedir.  Bölümümüzde okutulan zorunlu derslerin yanında öğrencilerin kendi ilgilendikleri alanda ilerleyebilecekleri muhasebe, finans,pazarlama ve yönetim organizasyon alanlarından seçmeli dersler bulunmaktadır. 

İngilizce İşletme Bölümü olarak öğrencilerimizin akademik eğitimlerinden sonra meslek hayatlarında da başarılı olması önemlidir. Öğrencilerimiz aldıkları eğitim doğrultusunda hem özel sektör hem de kamu sektöründeki iş olanaklarından yararlanabilecektir.Bunların dışında yurtiçi veya yurtdışındaki üniversitelerde akademik eğitimlerine devam edebilme fırsatları da öğrencilerimizi beklemektedir.

Biz akademik personelimizle bölüm hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere buradayız. Siz sevgili öğrencilerimizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Sevgilerimle;

Yrd. Doç.Dr. M. Emre GÖRGÜLÜ

İngilizce İşletme Bölüm Başkanı

10 Haziran 2016, Cuma 363 kez görüntülendi